Besler,
Büyütür

Çiçek Yem Banner

AR&GE

(AR-GE) Araştırma, bilinmeyeni bilmeye, öğrenmeye yönelik yapılan bilimsel-teknolojik faaliyetlerdir. Geliştirme ise, mevcut bilgiyi ya da teknolojiyi yeni düzenlemelerle daha iyiye doğru yönlendirme faaliyetidir. Araştırma-geliştirme bilimsel ve teknik bilgi birikimini artırmak amacıyla sistematik bir temele dayalı olarak yürütülen yaratıcı çaba ve bu bilgi birikiminin yeni uygulamalarda kullanımıdır.

Rekabet üstünlüğü sağlayan dünya işletmelerinin bu üstünlüklerinin "güç kaynağı" hiç şüphe yoktur ki "AR-GE'ye yaptıkları yatırıma bağlıdır. Bilimde "vermeden almak" yoktur. Ne oranda yatırım yaparsan o oranda sonuç alabilirsin.

Ülkemizin teknolojik yarışta çok arkalarda kalması istenmiyor ise sadece "AR-GE" çalışmalarına önem ve öncelik verilmesi "ileri teknoloji araştırma" alanlarında çalışacak "iş gücü" ne de öncelik ve önem verilmesi gerekmektedir.

Neden Ar-Ge ?

Çiçek yem olarak hayvalarınızı en az sizin kadar düşünüyor ve verimliliğini arttırma yolunda daha fazla çalışarak ve kendimizi geliştirmek için arge çalışmalarımızı destekliyoruz.